Loading color scheme

Technikum nr 2 Szkołą Przyszłości

Certyfikat Szkoły Przyszłości

14 czerwca 2024 r. zostaliśmy zaproszeni na uroczyste wręczenie certyfikatów i podsumowanie programów edukacyjnych Fundacji Digital University Be.Eco i Be.Net połączone z warsztatami rozwojowymi w Warszawie. Nasza szkoła, jako jedna z nielicznych, zdobyła aż dwa wyróżnienia: Certyfikat Szkoły Przyszłości oraz Certyfikat Szkoły Przyjaznej Środowisku.

 Warto nadmienić, że w programie Be.Net uczestniczyło 857 a w Be.Eco 2430 szkół w trzech edycjach programu.

szkoła przyszłości

Poza wspomnianymi certyfikatami, na ręce Pani Dyrektor Jadwigi Braniewskiej oraz koordynatorów zostały oficjalnie przekazane także wyróżnienie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Ekologicznej Be.Eco oraz nagroda za zdobycie 3 miejsca w w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Be.Net. 

szkoła przyszłości3 miejsce be.net

wyróżnienie be.eco

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie Certyfikatu Nauczyciela Przyszłości przyznawanego przez Fundację Digital University za zaangażowanie w programy edukacyjne Be.Eco i Be.Net, tym samym  docenienie i dodatkowo nagrodzenie za wysiłek, który nauczyciel wkłada w rozwój własny oraz nowoczesną edukację dzieci i młodzieży. 

szkoła przyszłości

 

Cała uroczystość była połączona z wyjątkowym warsztatem dotyczącym kompetencji przyszłości i rozwoju osobistego, który również odbył się w Warszawie w siedzibie Fundacji Deloitte Polska. Podczas warsztatu uczestnicy zapoznali się z narzędziem Lumina oraz nabyli kompetencje pozwalające skutecznie identyfikować i wykorzystywać swoje mocne strony. Wszystko to w fantastycznej atmosferze oraz przy pięknych widokach miasta, podziwianych z 21 piętra.

Miłym akcentem na zakończenie spotkania stało się wręczenie uczestnikom książki Pani Jowity Michalskiej Szkoła w czasach AI jak przygotować dzieci do wyzwania jutra, z piękną dedykacją autorki o treści „Dziękuję za to co robisz dla edukacji”.

szkoła przyszłości

szkoła przyszłości

szkoła przyszłości

szkoła przyszłości

Dziękujemy organizatorom za wyróżnienie oraz wspólnie spędzony czas. 

Dyrektor Jadwiga Braniewska, nauczyciele: Sylwia Ptak i Dawid Kułakowski.