Kreator 2024

12 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie odbyła się już XIV edycja konkurs informatyczny o zasięgu międzypowiatowym „Kreator”. Jest to konkurs, który angażuje dużo czasu, aby zrobić ciekawą stronę na wybrany temat.

POWIATOWY e – KONKURS „JĘZYK NA TOPIE”

POWIATOWY e KONKURS „JĘZYK NA TOPIE” ROZSTRZYGNIĘTY.

Wyczekiwana niecierpliwie przez uczniów 3 edycja Powiatowego e – Konkursu Międzyjęzykowego „Język na topie” odbyła się 5 kwietnia 2024 w czterech szkołach ponadpodstawowych powiatu oławskiego.  182 uczestników konkursu zmagało się z quizem zawierającym 60 zagadnień dotyczących kultury, historii i geografii krajów obszaru anglo- i niemieckojęzycznego oraz znajomości środków językowych z języka angielskiego i niemieckiego.

Komputer w Pigułce 2024

15 marca 2024 roku w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie odbył się finał powiatowego konkursu informatycznego. Konkurs ten jest objęty honorowym patronatem Starosty Powiatowego, odbywa się cyklicznie, co roku i skupia utalentowaną technicznie młodzież ze szkół ponadpodstawowych.