Sukces Kamili

Dn. 19.04.2024 r. w Dolnośląskim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża we Wrocławii odbył się przedostatni etap (wojewódzki) "Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką", w którym 138 uczniów ponownie sprawdziło swoją wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania i ekologii.
Uczennica z naszej szkoły Kamila Oręczak z kl. 2B, zajęła IV miejsce 🎉

Kamila miała za zadanie, przygotować w szkole akcję prozdrowotną, którą mieliśmy dn. 08.04.2024 r. Natomiast drugą częścią konkursu, był test składający się z 50 pytań wielokrotnego wyboru.
"- Samym konkursem się niestresowałam.- wspomina uczestniczka- Bardziej tym, że mogę być ostatnia. Zdobyłam 4 miejsce, z którego bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim za pomoc przy akcji prozdrowotnej- Dnia Zdrowia (dostaliśmy za to max możliwych punktów). Także chciałabym podziękować pani Natalii Frysztak za pomoc w przygotowaniu się, organizacji Dnia Zdrowia i towarzyszeniu mi w tym konkursie. Mam nadzieję, że za rok znowu uda mi się osiągnąć taki sukces, może nawet większy."

Gratulujemy 💪🎾🍎

olimpiada pck